• Antiga Barbearia de Bairro  scheercrème Principe Real 125 ml.
  • Antiga Barbearia de Bairro  scheercrème Principe Real 125 ml.

Antiga Barbearia de Bairro scheercrème Principe Real 125 ml.

Geniet van de beste scheerbeurt die Portugal te bieden heeft met Antiga Barbearia de Bairro Principe Real Shave Cream
Availability:
In stock
Reviews:
€13,95 .
Incl. tax

Met een exotische mix van limoenen die zorgen voor de voortreffelijke geur, en Antiga Barbeario's scheermeesterschap die de rest doet, zorgt Antiga Barbearia de Bairro Principe Real Shave Cream keer op keer voor gladde scheerbeurten. Deze scheercrème heeft een aangenaam licht warme houtgeur. De lanoline, toverhazelaarextracten en aloe vera in deze scheercrème kalmeren en verzorgen de huid tijdens het scheren.

Gebruik een kleine hoeveelheid crème op het uiteinde van je scheerkwast om een ​​rijk schuim op te zwepen en breng het aan in kleine cirkelvormige bewegingen. Opnieuw aanbrengen voor elke scheerbeurt.

0 stars based on 0 reviews Add your review
By using our website, you agree to the usage of cookies to help us make this website better. Hide this message More on cookies »